EN RU

15 Seconds of You: проєкт про єдність… Заявки до 10 квітня!

15 Seconds of You: проєкт про єдність... Заявки до 10 квітня!

Заявки до 10 квітня

Текст організаторів:

Українська перформерка започаткувала проєкт, що об’єднує людей по всьому світу

15 cекунд твоєї присутності змінюють світ

Мир починається з тебе. Передай своє послання світу за 15 секунд

В 2020 році ми різко відчули, як в світі стало більше кордонів. Людство переживає ізоляцію на всіх рівнях – на рівні Землі, всередині країни, і особистісно. Світ змінився, і ми втрачаємо свою цілісність в ньому. Чи можливо зараз, перебуваючи в умовах ізоляції, віднайти відчуття єдності і відчути зв’язок один з одним?

Дар’я Пугачова, художниця, а в минулому учасниця гурту Panivalkova, пропонує свій варіант. Вона започаткувала проект 15 Seconds of You 15secofyou.com і запрошує всіх бажаючих приєднатись – створити спільне послання миру і навіть взяти участь у виставці. Для цього потрібно лише 15 секунд.

Дар’я Пугачова, авторка проєкту:

“15 Seconds of You — арт-проєкт, присвячений Дню Землі та гуманності. Я шукала простий і дієвий спосіб об’єднати людей, так народилась ідея 15 секунд. Ти просто дивишся в камеру 15 секунд, відчуваєш тишу всередині – передаєш своє послання людям тільки за допомогою погляду.

Всі ваші ролики я об’єднаю в один фільм і покажу його на День Землі на одному з фасадів у Києві.

Я вже реалізувала цю ідею у 2019 році. Тоді за 5 місяців я отримала послання від 100 людей із 30 країн світу: Індія, Пакистан, США, Бангладеш, Ємен, Афганістан, Бразилія, Мексика, Австралія, Шрі-Ланка, Філіппіни, Великобританія і країни Європи. З кожним учасником я спілкувалась особисто через соцмережі і навіть вживу, так я дізналася їх історії. Особливу увагу я зосереджувала на тих країнах, де питання миру є вирішальним. Фінальне відео з усіма учасниками було презентовано на фасаді Театру на Подолі в Києві, 22 квітня у День Землі.

відео проєкту: https://vimeo.com/376714594

 

15 Seconds of You: проєкт про єдність... Заявки до 10 квітня!

 

15 секунд – це крок, який ти можеш зробити назустріч миру. Занурся у тишу, відчуй спокій всередині і поділись ним зі світом. 15 секунд твоєї присутності побачать люди з різних куточків Землі. Вони відчують, що, не дивлячись на відмінності, всі ми є частиною цілого. Мир починається з тебе.

Я мрію, щоб одного дня 15 Seconds of You став тим, що об’єднає людей. І на День Землі, замість реклами на фасадах міста, ми зможемо по-справжньому побачити один одного”.

 

15 Seconds of You: проєкт про єдність... Заявки до 10 квітня!

Дар’я Пугачова, автор 15 Seconds of You Дар’я Пугачова

 

Учасники про свої 15 секунд:

“Ці 15 секунд нагадали мені, що мені потрібно більше моментів тиші, особливо, коли мій світ стає надто гучним”.

Джонатан, Нью Йорк, США

“Краса – це те, як ти почуваєшся всередині, і вона відображається в твоїх очах. Це не щось фізичне… Мир у світі повинен розвиватися із внутрішнього миру. Мир – це не просто відсутність насильства. Я вважаю, що мир – це прояв людського співчуття. Саме тому я беру участь у проекті”.

Джитендра, Уттар Прадеш, Індія

“Ні на що не схожий, прекрасний досвід. І яка геніальна ідея! Я ніби торкнулась всього світу, і світ торкнувся мене. Дякую!”

Дхара, Київ – Люксембург

 

15 Seconds of You: проєкт про єдність... Заявки до 10 квітня!

 

Фінальний ролик проекту буде представлено 22 квітня 2021 року у День Землі у межах міста. Також ваші 15 секунд можуть увійти до онлайн-виставки Artivism&Solidarity, що відбудеться в кінці лютого.

Як приєднатися до проекту:

– Зніми відео, як ти дивишся в камеру 15 секунд. Передай своє послання світу без слів, тільки за допомогою погляду.

– Завантаж відео через сайт 15secofyou.com або на пошту 15secofyou@gmail.com і розкажи про себе.

Надсилайте ваші відео до 10 квітня.

Якщо хочете потрапити на виставку Artivism&Solidarity – до 20 лютого.

Проєкт у соцмережах:

instagram.com/15secofyou

facebook.com/15SecOfYou

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.