ЗУСТРІЧ З АДАМОМ ВОЛКЕРОМ

21641003_1942541145993809_6657498501495372779_o

Сьогодні, 26 вересня о 17:00 у НАОМА (Київ) відбудеться artist talk британського художника Адама Волкера.

Текст організаторів: 

Адам Волкер, який наразі перебуває на резиденції на Сошенко 33, презентує огляд своєї мистецької практики. Його практика, що має початок у живопису, трансформувалась через інсталяцію до перфомансу, відео та тексту, часто у поєднанні цих медіа. Його роботи досліджують теми події, праці, цінності та суб’єктивності. Адам здобуває PhD у Royal College of Art до цього навчавшись у Chelsea College of Arts, Camberwell College of Art та Cambridge University.

Проекти Адама були презентовані у Tate Modern та в ICA, а також в просторах, кураторами яких є художники, та в інших більш експериментальних контекстах. Він також проводив коллаборативні, партисипативні та педагогічні проекти у Camden Arts Centre, Tate, Serpentine та інших інституціях.
www.adamjbwalker.co.uk

Резиденція Адама відбувається в рамках програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine, організованої British Council Ukraine спільно з Ліверпульскою Бієнале. Ця програма проходить другий рік поспіль й має на меті об’єднати митців з України та Великої Британії та підтримати їхній професійний розвиток на міжнародному рівні.

Сошенко ЗЗ — творчі майстерні НАОМА, унікальна база, яка історично була задіяна для підтримки молодих митців.

Адреса зустрічі: вул. Вознесенський узвіз, 20

бачите помилку, пишіть сюди