Меню

Зустріч із скульптором Юрієм Мусатовим

Сьогодні у Києві в 19.00 в «Щербенко Арт Центрі».

Текст організаторів: 

Протягом тижня, у живій комунікації з глядачами, український скульптор працював над створенням двох керамічних об’єктів “Кокони” в просторі Щербенко Арт Центру…
Доки роботи випалюються в печі, відбудеться зустріч із автором для всіх охочих послухати про його методи роботи, творчий шлях, участь у резиденціях та проекти, що виникли в результаті цього досвіду. Подія зацікавить як професійних скульпторів, дизайнерів, теоретиків та галеристів, так і поціновувачів сучасного мистецтва.

У In Progress: Проект-перформанс Юрія Мусатова глядачам було запропоновано дізнатись, як глина в руках скульптора перетворюється на скульптуру. На цьому акцентує увагу Юрій Мусатов: “Зазвичай, коли відвідувачі бачать тільки кінцевий результат, їм набагато складніше зрозуміти і відчути цілісність задуму, специфіку роботи художника. Я хочу наголосити на самому процесі ліплення, адже тактильність та взаємодія з матеріалом має для мене велике значення”.

Юрій Мусатов народився 1981 року в Конотопі Сумської області. У 2008 закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художньої кераміки. Із 2017 року — член НХСУ та Міжнародної Академії Кераміки в Женеві (IAC). Презентував свої роботи в персональних та групових проектах у Щербенко Арт Центрі, Арт Просторі Sky Art Foundation, Мистецькому Арсеналі, галереї Лавра, ІПСМ у Києві; а також в мистецьких проектах, симпозіумах та резиденціях в Іспанії, Італії, Китаї, Латвії, Молдові, Південній Кореї, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, США, Таїланді, Туреччини, Угорщини, Швейцарії. Живе та працює в Києві.

КИЇВ, УКРАЇНА
ВУЛ. МИХАЙЛІВСЬКА 22В
+380 96 801 20 41

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою