Меню

Завтра! «Церебральне опалення» Євгенія Валюка в Singulart

2 листопада о 19.00

Текст організаторів:

Запрошуємо усіх бажаючих погрітися на відкритті дуже теплої (хоча й не лампової) інсталяції «Церебральне опалення» Євгенія Валюка, художника, роботи якого експонуватимуться в просторі Singulart вперше.

Чи варто щось сказати про рівень та якість держпослуг?
На виставці експонуватимуться, просторові об’єкти з циклу «П’ять обігрівачів», та роботи на папері: схеми виживання у приміщенні без опалення. Це своєрідний засіб пізнання, що дає можливість глядачам поміркувати над деякими питаннями, наприклад, основами виживання у сквоті. Об’єкти є мистецькою рефлексією ситуації, яка з року в рік циклічно повторює сама себе. В обігрівачах Євгенія Валюка можна побачити відбиток нашого часу: стрімкого, технологічного, проте зі своїми вадами. Дійсно, хто з нас не стикався з «церебральним опаленням»?

Приходьте, повинно будти дуже тепленько!

Про художника
Євгеній Валюк працює з темою пострадянської реальності у різних медіа від кінетичного мистецтва та інсталяції до скульптури, живопису і колажу, акцій та перформансів. Постійно експериментує, шукаючи нові прийоми та форми створення та подання мистецтва. Живе та працює у Києві та Одесі.

Вхід безкоштовний, бо в Singulart по-іншому не буває.
Довідки за телефоном: (091) 903 88 10
Відвідати виставку Євгенія Валюка можна будет до 16 листопада, за попередньою домовленістю.

Singulart

Петропавлівська, 34А
бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою