Меню

Завтра! Арт-Середа Марини Бродовської в IZONE

Завтра, 7 листопада о 19.00

Текст організаторів:

Свою Арт-Середу створюватиме художниця Марина Бродовська, яка представить проект Контекст. В рамках виставки художниця розмірковує про природу слів, якими люди прагнуть описати усе навколо, тим самим надаючи сенс явищам і світу загалом. Чи однозначні слова і чи не є вони інструментом маніпуляцій? І яка роль відведена контексту? Ці питання художниця розкриватиме через головний об’єкт виставки — артбук.

“Вслухайтеся у відлуння голосів навколо, відкиньте середовище, що впливає на вас, закрийте очі, і все, що залишиться — це звук, чистий і досконалий. Звук, зафіксованій знаками”, — говорить авторка.

Марина Бродовська — художниця, працює з різними медіа: фотографією коллажем, цифровими медіа, текстами і поезією. Навчалась у ШколІ Фотографії Віктора Марущенко, закінчила спеціальний курс з концептуальної фотографії у Романа Пятковки в рамках фотографічного центру PhotoCULT. Брала участь у групових виставках, серед яких «Simulation» в рамках GogolFEST (2015), «Territory/Space» в рамках Фото фестиваль Одеса/Батумі (2016), «Synoptic» (2018) в галереї Акт у Києві.

Арт-Середа — проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про власні актуальні дослідження, ідеї, знайти команду однодумців і отримати коментарі експертів.

Вхід вільний.
Виставка триває до 13 листопада.

IZONE

Набережно-Лугова, 8, 4 поверх

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою