Меню

Єгор Анцигін в IZONE

Текст організаторів:
Марафон Арт-Середи 11 липня продовжить художник Єгор Анцигін з Дніпра. Єгор працює з партисипативними проектами, архівними матеріалами, ленд-арт проектами. Під час artist talk він розповість про свої роботи та проекти у яких брав участь.

Єгор Анцигін з 2015 року учасник художнього колективу конкретних дат (ККД). Серед обраних проектів: персональна виставка “Комендантська година“, Partcom, Київ, “В активному пошуку”, художній музей ім.Галагана, Чернігів, “Розклад прибирання”, Port creative hub, Київ, “Давай забудемо”, галерея Артсвіт, Дніпро та групові виставки “Marts”, М17, Київ, “Сьогодні ми не зустрінемось”, Closer, Київ, “Дніпровський колайдер”, Дніпро, “Де не Де”, під тарілкою, Київ, “Антивоєнна виставка”, СПБ , “Акція в трамваї”, Київ, “Пост резиденцька виставка” галерея Бункер, Чернівці.

Початок о 19.00. Вхід вільний.

Арт-Середа — проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

Адреса: IZONE, вулиця Набережно-Лугова, 8, четвертий поверх.

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою