ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У ПЕРФОРМАНСІ

21587062_1666192576747421_8312325911662234019_o

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує мешканців Києва долучитися до хореографічного перформансу Пам’ятник для Києва у рамках проекту «Суспільна угода». 

Разом із румунським художником і хореографом Мануелем Пелмушем усі охочі зможуть «збудувати» тимчасовий монумент на місці колишнього пам’ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка. Мануель Пелмуш пропонує жителям Києва приєднатися до роздумів щодо монументу, а потім за допомогою простих хореографічних рухів на практиці втілити свої ідеї.

Перформанс відбудеться 10 жовтня о 18:00, також передбачено одну репетицію 9 жовтня в приміщенні креативної спільноти IZONE (вулиця Набережно-Лугова, 8).

Хореографічний досвід вітається, але не є обов’язковим. Вік та стать не мають значення. За участь передбачено гонорар.

Щоб взяти участь у перформансі, заповніть, будь ласка, цю електронну форму. Крайній термін подачі заявок – 5 жовтня 2017.

Суспільна угода – це проект фонду ІЗОЛЯЦІЯ, метою якого є створення дискусійного простору між мистецькою спільнотою, суспільством та владою щодо статусу та функціювання пам’ятних об’єктів у публічному просторі на прикладі пам’ятника Леніну в Києві. Саме повалення пам’ятника Леніну в Києві у грудні 2013 року спричинило ленінопад по всій країні і стало символом процесу декомунізації, з приводу якого в українському суспільстві й надалі точиться полеміка.

Перформанс Мануеля Пелмуша Пам’ятник для Києва пропонує подивитися на місце колишнього пам’ятника Леніну як на (публічний) простір для трансформації. Обрана локація заохочує до перегляду таких понять як пам’ять, (пере)написання історії, політика пам’яті. Водночас запропонований художником перформативний підхід дозволить залучити до процесу створення нового, хоча й тимчасового, пам’ятника локальну спільноту та разом поглянути на доволі проблемну і з ідеологічної, і з урбаністичної точки зору локацію, яка має потенціал стати не лише платформою для ідеологічного представництва, а й простором для експериментування.

бачите помилку, пишіть сюди