Меню

Львівський фотоконтекст. 1990-ті

18 липня, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на лекцію Валерія Мілосердова «Львівський фотоконтекст. 1990-ті», що відбудеться в рамках освітньої програми виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років».

Текст організаторів:

Вхід вільний.
Реєстрація: tockify.com/pinchukartcentre/detail/36/1531929600000

Фотограф Валерій Мілосердов розповість про власний мистецький досвід у 1990-их, «часи, коли почали говорити на заборонені теми». Усі присутні матимуть змогу побачити його авторську фотозйомку Львова та Дрогобича, зроблену у вересні 1990 року: мітинги та В’ячеслава Чорновола на засіданні обласної ради, пам’ятник Леніну на складі й демонтаж постамента цього пам’ятника, збудованого з могильних плит єврейського цвинтаря, а також розкопки поховань жертв НКВС у саду Дрогобицького педагогічного інституту. Крім того Валерій Мілосердов презентує серію документальних фотографій 1993 року, зняту в Рогатинському районі Івано-Франківської області та розповість історію жінки, що була зв’язковою загону УПА і з 1947 до 1991 року й ховалася у підвалі в батьків та сестри.

Валерій Мілосердов — український фотограф і фоторедактор. Автор персональних та учасник колективних виставок в Україні, Швейцарії, Словаччині, ОАЕ та Росії. Працював фотокореспондентом та фоторедактором у Киргизькому телеграфному агентстві, численних московських та київських газетах і журналах, а також у фонді культурних ініціатив «Ізоляція». Його серія документальних фотографій «Покинуті люди» про шахтарів Донбасу отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв Images (Швейцарія, 1995).

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою