Меню

Виставка живопису Людмили Лободи в НЮ АРТ

Сьогодні, 4 вересня о 18.30 в галереї НЮ АРТ (Київ).

Текст організаторів:
В експозиції можна побачити твори художниці різних періодів і жанрів. В мистецтві Людмила Лобода проявила себе як чуттєвий колорист. В живописі вона працює з крупними формами та використовує яскраві барви для розставлення акцентів в композиції. Широкий діапазон тем розкриває різні сторони людського буття – від ліричного та філософського пейзажу до відвертих еротичних сцен.

Дана виставка є частиною проекту знайомства українського глядача з доробком талановитої родини Лободів.

Пані Людмила (род. 1945 р.) – учениця і дружина художника Володимира Лободи. Вищу освіту отримала в Дніпропетровському будівельному інституті за фахом інженера. Знайомство з майбутнім чоловіком в 1960-х роках спонукало її зайнятися творчістю, яка розвивалася в його присутності. Разом подружжя багато мандрувало Україною, вивчало народне мистецтво, долучалося до степових пленерів. Окрім живопису художниця реалізувалася у графіці та книжковій ілюстрації, ткацтві килимів та гобеленів, виготовленні ляльок.

В експозиції представлено понад 50 полотен, деякі з них цього року брали участь у персональній виставці Л. Лободи «Спалах степу» в галереї «Арт-кафедра» (м. Луцьк).

2009 року відомий російський режисер Павло Костомаров зняв документальний фільм «Вдвоём» про творче життя подружжя Лободів на їхньому хуторі.

Роботи Людмили Лободи зберігаються у Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького, Воронезькому обласному музеї ім. І. Крамського, а також в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Завітайте на виставку та відкрийте для себе творчість цієї талановитої мисткині!

Вікове обмеження: не рекомендоване відвідування особам до 16 років.
Виставка працює: 15.08.2018–15.09.2018.

Галерея НЮ АРТ
вул. Грушевського 28/2;
тел.:531-95-59,
факс: 531-95-56.

Режим роботи:
Вт–Пт: 10:00–18:00;
Сб: 12:00–17:00;
Вс–Пн: вихідний.

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою