Меню

«Вічне коло» в «ЦеГлинаАрт»

Завтра, 13 вересня о 19.00.

Текст організаторів:

У столичному керамічному просторі «ЦеГлинаАрт» (вул. Набережно-Лугова, 2-В) відбудеться відкриття виставки «Вічне коло», подія триватиме до 29 вересня 2018 р. Вхід для усіх бажаючих — вільний.

Провідні українські керамісти покажуть сучасні художні тарелі, миски та декоративні блюда.
Тарілка, миска – найпростіша та найдавніша форма побутової кераміки. Декорована вишуканою орнаментикою або сюжетною сценою, утилітарна річ підносилася в ранг унікального мистецького виробу зі своїм культурологічним посилом, що з плином часу лише обростав нашаруваннями смислів.
В рамках «Вічного кола» ми представимо спецпроект «Творчий експеримент: Максимченко – Щербина – Віцько». У 1961 році у Будинку відпочинку і творчості художнього фонду СРСР ім. Т. Залькальна (Дзінтарі, Латвія) зустрілися у творчому відрядженні три митці-фарфористи, у яких виникла ідея розписати блюда. Який з цього вийшов результат, ви зможете оцінити на виставці «Вічне коло». За 57 років тарелі та архівні матеріали вперше експонуються в «ЦеГлинаАрт». Куратор спецпроекту – мистецтвознавець Олена Корусь. Партнер спецпроекту – Слов’янський краєзнавчий музей.
Має викликати інтерес зіставлення в одному експозиційному просторі тарелей професійних художників сучасності та минулого. Це певне випробування для молодих митців та дизайнерів.
Галерея є дружньою до усіх людей, яких цікавить сучасне керамічне мистецтво.

Учасники проекту: Яніна Миронова (Вроцлав)
Володимир Хижинський (Київ)
Олеся Дворак-Галік (Київ)
Ганна Друль (Львів)
Дарина Вовк (Київ)
Марина Кривонос ( Київ)
Наталія Хананова (Київ)
Олена Лещенко (Київ)
Марія Кузьменко (Київ)
Юрій Олійник (Київ)
Тетяна Зайцева (Київ)
Анастасія Тиранова-Романчук (Одеса)
Марія Літічевська (Київ)
Анастасія Вороніна (Київ)
Дмитро Білокінь (Полтава )
Анастасія Томашівська (Київ)
Вікторія Мартовская (Одеса)

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою