ВЕСЬ У БІЛОМУ

21949810_1959868117603981_5741366846972249894_o

Сьогодні, 3 жовтня о 19.00 в галереї White World (Київ) відкриття виставки Владислава Шерешевського (Київ). Експозицію можна подивитися до 22 жовтня.

Текст галереї:

Один з найвідоміших українських художників представить близько 30 робіт, створених на виїзних пленерах за літній період 2017 року.
«Море, розкішні українські степи і Карпати — все це, звичайно, надихає. Але найбільше натхнення — в людях, тому і всі мої роботи — про те, що нас хвилює і чим ми живемо», — каже художник.
Дотепність і справжня мистецька майстерність — основні причини, через які люблять і цінують роботи Владислава Шерешевського. Складний примітивізм художника виражається в гострому, провокативному, але завжди глобально позитивному художньому висловлюванні.
Як і в житті, тут все — трагікомедія. Трагічними і комічними одночасно стають самі повсякденні ситуації, а разом з ними — і наші проблеми, бажання, страхи і амбіції.
Тонкий гумор, іронія і самоіронія поєднуються в цьому «наївному» мистецтві з глибокими, складними образами; дитяча безпосередність, щирість і простота зображення — з оригінальними художніми рішеннями.
Тамара Янович, директор галереї «Білий світ»: «В роботах Владислава Шерешевського повсякденність стає справжнім мистецтвом. Тому кожна його виставка — це подія, де кожен дізнається щось нове про світ і про себе».

бачите помилку, пишіть сюди