В ОЧІКВАННІ СОНЦЯ

23031494_1962235410703768_8308502576096569730_n

Завтра, 17 листопада 0 17.00  в галереї Мануфактура (с. Ходосовка, Новообуховское шоссе-2) відбудеться відкриття виставки Дмитра Коваля (Хотин, Чернівецької області). Виставка триватиме до 19 січня.

Текст галереї: 

Арт-галерея «Мануфактура» представляє виставку «В очікуванні сонця» київського художника Дмитро Коваль, визнаного в творчих колах одним з найкращих сучасних імпресіоністів.

Основні напрямки в творчості живописця — імпресіонізм і пуантилізм, які Дмитро синтезував з абстрактним і декоративним мистецтвом, сформувавши унікальний авторський стиль.

Основу експозиції становить серія робіт автора — «Українська молитва», яка охоплює період творчого життя 2012-2017 років. «Головне в моїй творчості — це істина і правда: своя, не всім зрозуміла, не всім близька і вподобана», — говорить художник про свої роботи. Для нього живопис — це засіб вираження саме тих переживань і болю, які просякнуті життям, наповненим різними несподіванками і своєї суворості… Це не мистецтво, яке створюється за шаблоном, воно самобутнє, відчуте, самодостатнє. Його неможливо задумати за день, тиждень, місяць … Це збірний образ протягом тривалого проміжку часу. Разом з тим, воно поза епох, адже його не можна віднести до актуального мистецтва, проте, воно сучасне і буде таким в далекому майбутньому, — вірить живописець.

Головною місією своєї діяльності Дмитро вважає виховання в суспільстві почуття прекрасного, естетичного і розуміння того, що таке смак і мистецтво. Коли люди почнуть усвідомлювати життя не тільки як матеріальне благо, а й духовне — суспільство і світ стануть краще, — впевнений молодий художник.

Дмитро Коваль народився на Західній Україні, м. Хотин Чернівецької області, 23 жовтня 1990 році. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Студентська робота Дмитра «Українська молитва» або «Душі померлих» визнана найкращим дипломом 2016 року, а сам випускник — одним з найбільш гідних учнів майстерні станкового живопису професора Гурiна В.І., академiка, народного художника України. Крім того, Дмитро Коваль — учасник численних Всеукраїнських та Міжнародних виставок. 2011 року — лауреат премії ім. В. Пузірькова. 2013 г. — лауреат премії ім. В.Шаталіна. Його художні твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців і приватних колекціях України, Німеччини, Китаю, Чехії та Росії.

 

бачите помилку, пишіть сюди