УТОПІЯ УКРАЇНСЬКОГО СХОДУ

27368415_1895649004059550_9100028839035144358_o

Завтра. 10 лютого в IZONE (Київ) відбудеться розмова-дискусія з дослідниками, вихідцями з Донецька та Луганська, присвячена ідентичності східних міст.

Текст організаторів: 

Чи існує особлива ідентичність сходу? Чи впливає вона на сьогодення та майбутнє регіону? Як ми повинні діяти, щоб програмувалися ідеальні сценарії майбутнього для Сходу та країни?

В рамках паралельної програми виставки Uтопія: трансформації українського Сходу відбудеться розмова-дискусія з відомими дослідниками, вихідцями з Донецька та Луганська, присвячена ідентичності східних міст, людям та ситуації, в якій формуються нові зв’язки.

Учасники:

Олена Стяжкіна
українська письменниця, публіцистка, докторка історичних наук, професорка історії. Олена є професоркою кафедри історії слов’ян Донецького національного університету. Народилася в Донецьку. Внаслідок воєнного конфлікту змушена була покинути рідне місто.

Igor A. Kozlovskyy
український вчений та громадський діяч, відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем. Кандидатом історичних наук. Викладав релігієзнавчі дисципліни на кафедрі філософії Донецького національного технічного університету. Два роки перебував у полоні ДНР. У грудні 2017 року був звільнений за обміном.

Любов Якимчук
українська поетка, сценаристка і журналістка. Народилася в Первомайську Луганської області. Її книга «Абрикоси Донбасу» увійшла до рейтингу «10 найкращих українських книг про АТО», за версією українського «Forbes».

Volodymyr Prykhod’ko
кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри теоретичної і практичної філософії Київського національного університету Тараса Шевченка. Народився у Донецьку.

Модеруватиме розмову Ekaterina Sergatskova, журналістка, авторка мультимедійного проекту «Майбутнє Донбасу».

________________________

Співорганізатори:
ГО «Гараж Генг», фонд «Ізоляція»

Комунікації: Олена Масон 0933578999 mason.elen@gmail.com

________________________

За фінансової підтримки проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», яка здійснюється Pact в Україні, та проекту «Зміцнення громадської довіри (UCBI та UCBI II)», що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

https://izolyatsia.org/ua/project/utopia

бачите помилку, пишіть сюди