Triangle

25507767_1335404319905136_8991579063017389350_n

Сьогодні, 21 грудня о 19:00 в Арт ЦУМ (Київ) відкриється виставка сучасного мистецтва, присвячена триріччю діяльності фонду Sky Art Foundation.

Текст організаторів:

В експозиції будуть представлені роботи чотирьох відомих авторів різних напрямків творчості – Юрія Коваля (живопис), Юрія Мусатова (колекційна кераміка), Олександра Корбана та Андрія Калькова (стріт-арт).

Організатор заходу – Sky Art Foundation, партнери – Business Gallery Ukraine і ЦУМ.
Загальна кількість робіт – близько 30 творів. Експозиція триватиме до 28 січня.

До свого триріччя Фонд не випадково вирішив присвятити виставку трьом видам мистецтва – класичному живопису, керамічній скульптурі та стріт-арту.

«Число три – один з найдавніших та потужних символів. Магія його властива й мистецтву. Причому, у рівній мірі різним його проявам. Ми не віддаємо перевагу жодному з розглянутих видів арту і не сковуємо художників певною тематикою. Наша мета – показати мистецтво з різних сторін та дати глядачеві розуміння того, що кожен з видів арту виконує одне з головних своїх завдань – несе освіту у маси», – зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

Освіта за допомогою мистецтва – одна з функцій, яку вже три роки реалізує Фонд. На його рахунку – організація та фінансування більше 80 індивідуальних та групових виставок українських і закордонних авторів, благодійних заходів, проведення міжнародного фестивалю Mural Social Club за участю світових зірок стріт-арту, участь в аукціонах, підтримка молодих талановитих авторів та багато іншого. Діяльність Фонду висвітлювали такі світові видання як The Guardian, BBC, Forbes, Voque, Brooklyn Street Art, The Street Art News, Street Art United States та сотні інших шанованих ЗМІ.

«Три роки на українському арт-ринку – це досвід з довгою «бородою». І, тим не менш, це лише початок – у планах ще багато цікавих проектів як в Україні, так і за її межами», – обіцяє директор Sky Art Foundation Юлія Островська.

Експозиція триватиме з 22 грудня по 28 січня.
Вхід для усіх охочих – вільний.

Інфодовідка:
Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

 

бачите помилку, пишіть сюди