ТРАВМПУНКТ

5AIi1SuZEUg

ТРАВМПУНКТ оголошує open call для автор/ів/ок, які працюють з текстовим медіумом та бажають взяти участь в українській двомовній антології документального письма.

Текст організаторів:

Тема другого блоку: «Біометричний досвід: Україна».

11 червня 2017 року набула чинності угода з Європейським Союзом щодо взаємної лібералізації візового режиму, згідно з якою всі громадяни України при наявності біометричного паспорта можуть відвідувати 30 країн Європи без віз і перебувати там до 90 днів протягом 180 днів.

Антологія приймає письмові свідчення, щоденникові записи, зв’язки емпіричного досвіду, нариси про події пов’язані з прикордонною тематикою та біометричною естетикою, досліди сприйняття і аналізу «тут» і «там». Історія може містити в собі що завгодно: отримання біометричного паспорта, перетин кордону, враження від перебування закордоном, аналітичне коливання, порівняльний елемент, досвід повернення у звичне середовище, або що-небудь ще.

За підсумками прийому зв’язки емпіричного досвіду будуть опубліковані в друкованому виданні травмпункт. Ви можете залишатися анонімними або вказати ім’я, місто, контакти.

Прийом творів триватиме до 11 грудня 2017 року.

Деталі на сайті: http://www.travm.space

Адреса для електронних листів: travmspace@gmail.com

Адреса для паперових листів: Харків, а/с 9235, 61004

 

бачите помилку, пишіть сюди