ЩАСЛИВОГО ПОЛЬОТУ

25446257_790044327864526_4771528262785264147_n

25 грудня з 14:00 — 15:00 Міжнародному аеропорті «Бориспіль» відбудеться перформанс групи Live_Art_Lab на тему розмивання кордонів між приватним і публічним.

Текст організаторів:

 

Перформанс «Щасливого польоту!» — це групова рефлексія на тему розмивання кордонів між приватним і публічним. Ілюзорність «privacy» більше не сприймається як проблема, довіра приватного життя в обмін на безпеку стає нормою. Та чи не є безпека такою ж ілюзорною? І як визначити власний кордон, який не можна порушувати? Художники перформативної групи «Live_Art_Lab» працюють із особистим простором в умовах уявної необхідності довести свою «небезпечність». Вивалюючи і перебираючи особисті речі один одного, вони намагаються усвідомити, де проходить їхня внутрішня межа і яким чином протистояти спробам її знецінення.

Live_Art_Lab — лабораторія з перформативних практик у громадському просторі, створена з ініціативи учасників Днів мистецтва перформансу 2017. Слідуючи трьом принципам: увага, присутність та інтуїція, учасники групи працюють із тілесною рефлексією на соціальні та особисті теми. Через спонтанну (автентичну) дію художники досліджують реакції свого тіла на певний контекст, і те, що народжується в процесі роботи, має, таким чином, широке поле для інтерпретацій.

Учасники перформансу: Ани Зур, Антон Романов, Мария Плотникова, Татьяна Корнеева, Альона Мамай, Богдан Мороз та інші (повний список учасників буде оголошено найближчим часом).

Місце і час: Аеропорт «Бориспіль», термінал D, орієнтир — довідкова служба

фото https://www.hronikatm.com/2016/05/v-novom-aeroportu-ashhabada-ustanovyat-razdevayushhie-skaneryi/

бачите помилку, пишіть сюди