РЕКОНСТРУКЦІЯ КОНТРАКТОВОЇ

22687651_2003776363201967_850106221692385575_n

Завтра, 26 жовтня о 18:00 в «Бакалаврській бібліотеці ім. Тетяни та Омеляна Антоновичів» (Київ) відбудеться дискусія щодо реконструкції Контрактової площі.

Текст організаторів: 

Чергове засідання Дискусійного урбан-клубу присвячуємо темі, яка, без перебільшення, стосується всієї могилянської спільноти: Контрактова площа в процесі експерименту і на порозі масштабної реконструкції.
Транспортні схеми, дизайн-коди, публічні простори, функції, технології, матеріали — масштаб великий, аспектів багато. Ми запрошуємо все це відкрито обговорювати.
Могилянка — найбільший за чисельністю користувач Контрактової. Більше того — формо- і смислотворчий чинник центральної частини Подолу.
Тому публічне обговорення реконструкції Контрактової починається саме з нас і саме у нас.
Під час заходу
— презентуємо та обговорюємо дослідження, здійснене на Контрактовій в рамках нашої літньої школи «Феміністичний урбанізм / урбаністичний фемінізм»;
— пригадуємо історію конкурсу «КонтрAct», у якому перемогу отримав проект «Київська вітальня»;
— з перших рук, від групи архітекторів, які зараз працюють над проектом реконструкції Контрактової, отримаємо актуальну інформацію про поточний стан справ, плани і наміри.
Чому це важливо? Тому що саме зараз ми можемо сформулювати і висловити свої побажання щодо простору Контрактової та її функціонування. Поки триває проектування, це можна врахувати. Тому, хоч зараз і ТСР, сподіваємося бачити на засіданні урбан-клубу в першу чергу могилянців і могилянок. Академія повинна мати свій голос!
Також будемо раді бачити сусідів-подолян, і далі, і ширше — бо йтиметься про простір, який належить всім.

бачите помилку, пишіть сюди