Меню

ПРИВІТАЙСЯ З НАРБУТОМ! Сьогодні в 11.00 в галереї «Дукат» (Київ)

Текст організаторів:

ПРИВІТАЙСЯ З НАРБУТОМ!
100 РОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ АЙДЕНТИКИ.
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ
Цієї п’ятниці до нас завітає справжній вітчизняний класик, перший «дизайнер» бренду «Україна» — Георгій Нарбут. Він повернеться до тих місць, де мешкав сто років тому, відповість на запитання журналістів, поділиться своїми думками про минуле, сьогодення та майбутнє нашої культури.

До 100-річчя затвердження тризуба Державним Гербом Української Народної Республіки та запровадження гривні, запрошуємо вас на мистецьку акцію на вшанування пам’яті великого українця, визначного художника, проектанта Українського Державного Герба — Георгія Нарбута.
У 1917–1920 рр. художник мешкав по сусідству, проте, на жаль, будівля не зберіглася. Це був творчий осередок митців тодішньої Української Народної Республіки, які натхненно розбудовували молоду державу. Їхні імена закарбовано в історії України: Микола Зеров, Павло Тичина, Михайль Семенко, Олександр Чапківський, Лесь Курбас, Федір Ернст та інші. Безперечно, Георгій Нарбут — людина, яка стільки зробила для незалежності України, — заслуговує на гідну історичну пам’ять.
В рамках акції відбудеться прес-конференція, в якій візьмуть участь відомі діячі культури, політики та історики. Серед них скульптори Йоахім Клей (Німеччина) й Амансіо Гогзалес (Іспанія), швейцарсько-британський кінорежисер та житель вулиці Рейтарської Марк Реймонд Вілкінс, кінорежисер об’єднання «Вавилон’13» Володимир Тихий та засновниця мистецького центру «Локація» Оксана Білоус.
Популярна співачка ONUKA поділиться з нами своїми думками за допомогою відео-повідомлення.

Організатори: мистецький центр «Локація», кінопроект «Вавилон’13»
5 жовтня, 11:00
вул. Рейтарська, 8 Б. Телефон для довідок: (097) 484 74 14
Фото надано Національним художнім музеєм України

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою