ПРИКЛАДНА ПОЕТИКА МІСТА

17904113_1686122351689240_7593200811443457588_n

З 15 по 20 травня у Києві проходитиме перформативний проект “Прикладна поетика міста”.

Від організаторів:

Керівниця театральної студії theatercombinat (Берлін-Відень) Клаудія Боссе у співпраці з агенцією urban curators (Київ)

Інтервенції у різні міські простори в Києві будуть розроблені протягом шестиденної майстерні, на якій учасницям/кам будуть запропоновані хореографічні інструменти та вправи на усвідомлення тіла, щоб прочитати та вписати себе в міський простір.

Учасники використають  5 різних міських просторів у Києві, порівняють їх, доторкнуться та дослідять їхні потенціали. Тіло буде їх інструментом, місцем та архівом просторового досвіду. Якими є практики та ритми, що записані в просторах та в наших тілах? Як можна використати наше тіло як інструмент для розриву в повсякденності? У робочому процесі, доступному публіці, учасники створять хореографії для тимчасового привласнення громадського простору. Таким чином особисте тіло стане громадським.

Майстерню розробила та веде німецька німецька художниця Клаудія Боссе, яка працює над співавторством просторів для художньої практики. Боссе є хореографинею, театральною режисеркою та художницею, що створює перфоманси, мультимедійні інсталяції та міські інтервенції в міжнародному форматі.

бачите помилку, пишіть сюди