Меню

«Практики Тіла» у Львівському ЦЕХу

Завтра, 12 жовтня о 17.00

Текст організаторів:

Проект Практики Тіла прямує до Львова!

Будемо збирати ваші історії про тілесність! Доторки, смаки, незвичні текстури — що вас вразило? Що стало важливим? Проект Практики тіла ініційований для того, щоб поговорити про нас. Про поняття «нормальності», наші повсякденні соціальні моделі та їх (не)потрібність.

Історії тих, хто дасть на це згоду, будуть записані та опубліковані на сайті проекту. Частина з них стане основою для серії відеоробіт та коміксів.

Під час акції буде облаштовано інтерактивний мультимедійний об’єкт “Сповідальня”. Зайшовши усередину, можна буде зануритись у VR-реальність і розказати свою історію давньогрецькій богині, покровительці різних ідентичностей Кібеллі. Анатолій Бєлов зобразив Кібеллу у вигляді голови левиці із короною із будинків спальних районів на голові.

Спеціально до художньої акції у Львові ми готуємо музичний сюрприз, невдовзі на сторінці події буде опубліковано лайн-ап своїх українських музиканток, які виступлять на події.

Практики тіла у Львові відбудуться у просторі ЦЕХ — Цікаві Експерименти Художників, який знаходиться на 3-ому поверсі центрального корпусу не діючої Львівської експериментальної кераміко-скульптурної фабрики. В індустріальних інтер’єрах ЦЕХу відбуваються лекції, вечірки, працюють художні майстерні і студії.

Вхід на захід за добровільним благодійним внеском. Також благодійний внесок ви можете внести завчасно, підтримавши проект на Велика Ідея. Big Idea: https://biggggidea.com/project/praktiki-tila/

Інформація:

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC Global — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Автори проекту Анатолій Бєлов і Оксана Казміна.

Партнери проекту OPEN GROUP.

Проект координується Cultural Geographies, громадська організація (м.Київ), діяльність якої направлена на розвиток громадянського суспільства через посилення впливу культурного сектору та взаємодії в суспільстві на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

ЦЕХ

Мучна, 32 (3-й поверх) Львів

Контакт: +380630366191

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою