ПІД ЗОРЕЮ ПІНЗЕЛЯ

20841981_2325026301056548_7102476758502240092_n
Завтра, 16 вересня о 17.00 год. в рамках «Форуму видавців» у Палаці Потоцьких (Львів) відбудеться культурно-мистецький проект «Під Зорею Пінзеля».

Текст організаторів:

Мета проекту:
збереження та популяризація мистецької спадщини Іоана Георгія Пінзеля – знаного українського скульптора середини XVIII століття, представника пізнього Бароко і Рококо.
Важливим завданням проекту є активізація мистецького середовища Львова, Тернополя та Івано-Франківська, заохочення молодих та вже добре відомих художників, скульпторів, керамістів, літературних, театральних та музичних діячів до створення мистецьких творів, перфоменсів, інтерпретацій, присвячених творчості І. Г. Пінзеля. Серед інших, свою творчість вже погодилися запрезентувати художники М. Демцю, Р. Грабар, О. Скоп, Т. Бенях, С. Міхновський, О. Жеребецька, В. Цісарик, О. Онуфрів ,П.Сметана,О. Каліка-Сагайдак,О.Крохмалюк,В.Одрехівський,П.Сипняк,У.Федько,В.Проданчук,Р.Йолич,П.Романчук,Т.Тарасенко,О.Якимова,О.Андрущенко,В.Москалюк,М.Москалюк,,П.Ярмолик,О.Білорбан,М.Радь,П.Крохмалюк, Л. Панчишин багато інших митців.
Мистецькі твори, виконані за мотивами творчості великого скульптора, стануть основою пересувної експозиції, що доповнюватиметься та буде демонструватися в Україні та найбільших містах Європи.
Проект передбачає у майбутньому організацію традиційного щорічного міжнародного фестивалю Іоана Георгія Пінзеля, метою якого буде не лише поширення інформації про творчість геніального галичанина в Україні та світі, а й створення унікальної мистецької платформи для творчої співпраці, спілкування з глядачами, обміну досвідом та інтеграції митців різних країн.

Культурно-мистецький проект «Під Зорею Пінзеля- 2017» включатиме:

— презентацію другого видання альбому «Таїна Пінзеля»
— демонстрацію документального 10-ти хвилинного фільму «Таїна Пінзеля – від Бучача до Лувру»
— показ авторської колекції одягу «прет-а-порте» Арт-студії Івони Лобан «Пінзель. Львів. Бароко»
— експозицію мистецьких творів львівських та тернопільських художників, керамістів, скульпторів
— концерт гурту «Rockoko» (Львів)
-концерт всесвітньо відомоі співачки ОКСАНИ МУХИ
Ведучий-Сашко Скромний

Куратори проекту:
Тарас Демкура – меценат, віце-президент Міжнародної торгової палати ICC UKRAINE, власник музею ексклюзивних ретро-авто “Ретро-кортеж” та етногалереї автентичних ужиткових речей “Спадок”
Івона Лобан – організатор, дизайнер-модельєр, власниця Арт-студії

 

бачите помилку, пишіть сюди