ОЗБРОЄНІ ТА НЕБЕЗПЕЧНІ

23551100_10154861310971898_6670200414544893598_o

Завтра, 17 листопада 0 19.00  в УкрІНТЕІ — Українсьому інституті науково-технічної експертизи та інформації (Київ) відбудеться показ фільмів Миколи Рідного (Харків).

 

Текст організаторів: 

 

Після показу відбудеться дискусія за участі автора.

Герої фільму «НІ! НІ! НІ!» — молоді мешканці Харкова. Їхнє двадцятиріччя співпало з початком війни у сусідньому Донбасі. ЛГБТ-активістка та поетеса, fashion модель, вуличні художники, творець експериментальної комп’ютерної гри — близькість війни впливає на кожну та кожного з них. Усі вони реагують на політичні події та осмислюють їх через специфічні відносини з міським простором та реальністю соціальних медіа.

Режисер – Микола Рідний
Оператори – Микола Рідний, Дмитро Пашко, Вадим Смарченко
Учасники: Дімпл, Поліна Огарева, Андрій Рачинський, Даніїл Ревсковський, Нікіта Філоненко та інші.
Тривалість фільму: 22 хв

«Озброєні та небезпечні» — це міні-серіал, знятий на смартфон. Його тема – загальна мілітаризація українського суспільства, і зокрема – ставлення молоді до насилля та зброї. Автор осмислює відображення крихкого стану суспільства і водночас різні режими рухомого зображення, природою виникнення яких є Інтернет та кіноіндустрія.

Короткі епізоди, зняті під час вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями, поєднуються із відео політичних радикалів знайдених в Інтернеті, або фільмів на історичну тематику.

Автор ідеї, режисер та оператор – Микола Рідний.
Учасники та учасниці: Даніїл Ревковський, Дана Косміна, Ірина Кудря та інші.
Тривалість першої серії: 8 хв.

Вхід вільний.

бачите помилку, пишіть сюди