НУТРОЩІ

25299844_1759505650746775_4041340983129819385_o

Сьогодні, 22 грудня, о 19.00 в Pavlovka ArtGallery (Київ) відкривається виставка графіки Наталії Галавур.  Експозицію можна подивитися до 14 січня.


Текст організаторів:
«Символічне — це не поняття, не інстанція,
не категорія і не «структура», але акт обміну
і соціальне вiдношення, що поклало кінець
реальному, що руйнує в собі реальне, а
заодно і опозицію уявного і реального»
Ж. Бодрійяр «Символічний обмін і смерть»

Проект «Нутрощi» є певною iнтерпретацiєю внутрiшнього стану художника, його переживань та роздумів про досить широке поняття розвитку в цiлому, перехiд пiдпорядкованостей у домiнанти та домiнант у пiдпорядкованостi.
Дослiдження окремих нематерiальних ланок, з яких складаються ланцюги думок та роздумiв, їх трансформацiя у певний обмежений та видимий набiр знакiв та символiв, що, переплiтаючись мiж собою, утворюють певний код з намаганням донести ледь вловимий iмпульс, що трансформується в думки, а потiм в дiї, якi, в свою чергу, є вiдображенням свiту символiв, що, втрачаючи своє значення, стрiмко прямують до орнаменталiзацiї та знеособлення.
«Нутрощi» — це пошук ключiв до розумiння себе та свiту загалом, дiалог внутрiшнього iз зовнiшнiм, який з кожним наступним словом все бiльше стирає вiдмiнностi мiж двома полярними, на перший погляд, поняттями.

бачите помилку, пишіть сюди