НАБЛИЖЕННЯ І ВІДДАЛЕННЯ

22712162_10155313047103409_3637450253952889975_o

Сьогодні, 1 листопада о 19.00 в «Я Галереї» (Київ) відбудеться відкриття проекту Наталії Лялюк. Експозицію можна подивитися до 20 листопада.

 

Текст галереї: 

“Подивіться на війну та теракти, усвідомте наскільки це жахливо» – промовляють до відвідувачів різноманітних виставок більшість творів, які звертаються до теми масового насилля. Один аспект втрачається: розуміння страхіть воєнних подій вже притаманне переважній кількості людей. Радше бракує відповіді на питання: як з тим жити тут і зараз? Адже дві ситуації – комфорт повсякдення та постійний потік фактів насилля в інфопросторі – утворюють дисбаланс бажаного та реального, з чим кожному потрібно якось співіснувати.

Художнє висловлювання так само не зможе оминути цієї проблематики. Наївно вірити в неідеологізоване чи аполітичне мистецтво. Водночас, кожен митець чи мисткиня є невідокремленими від свого побуту, того людського та звичного, що оточує їх щодня.

Привабливість нової виставки україно-канадської художниці Наталії Лялюк – у відвертості творчого акту. Нас оточують фрагменти подорожей, знайомі авторці обличчя, пейзажі, що майже в форматі щоденнику фіксують враження художниці. Але за усім близьким і трохи ностальгійним (багато робіт Лялюк нагадують яскраві спогади, з якими не хочеться розлучатися), проривається жахаюче насилля, часто далеке та сенсаційне. Тож, які зв’язки утворюються між несумісними, протилежними за нашим сприйняттям сценами?

Детальніше за посиланням: http://yagallery.com/exhibitions/nablizhennya-i-viddalennya

Виставка триватиме до 20 листопада.
Вхід вільний.

бачите помилку, пишіть сюди