Меню

MIMICRI

30628880_1444403799005187_6521627502165622784_o

Сьогодні, 13 квітня о 19.00 у столичному ЦУМі відкриється виставка Юлії Моховікової.

Текст організаторів:

Картини молодої українки знаходяться у колекціях світових селебріті, зокрема, у Міли Йовович.

В експозиції представлено близько 20 робіт художниці, більшість полотен створено у 2015-2018 рр. Виставка триватиме до 20 травня, вхід для усіх бажаючих – вільний.

Організатор заходу – Sky Art Foundation, партнери – ЦУМ та Business Gallery Ukraine.

Проект «Mimicry» аналізує природнє та соціальне пристосуванство на прикладі людини і тварини, підкреслюючи ледь помітну грань між способом виживання у світі тварин та отриманням бажаного у світі людей.

«Соціальна залежність часто є домінуючою, що не дозволяє особистості рости і розвиватися так, як це закладено природою. Моя виставка про природню еволюцію людської особистості, про свободу та трішечки про бунт. У більшості робіт я використала художню алегорію», – підкреслює Юлія Моховікова.

«Картини цієї художниці не часто виставляються в Україні, особливо у такому обсязі. Думаю, мистецтво, яке межує з дизайном та коміксами, особливо зацікавить професійні дизайнерські студії», – зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

Інфодовідка:
Юлія Моховікова народилася у Києві. Отримала диплом архітектора. Персонажі її робіт покриті подряпинами і іронічними написами, викликають ностальгію за декадансом та поп-артом. Кліше, запозичені з популярної культури, можуть бути написані на золотом іконографічному тлі. Колір, товсті контури, груба заливка вказують на апеляцію до Бекону, який зображував рухомі об’єкти, ізольовані в написаних на полотні геометричні фігури. На противагу цьому прийому, тварини Моховікової відображені на площині, вони нерухомі, нагадуючи графіті та колажі, бриколаж.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів.

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою