MARRY ME/ВИХОДЬ ЗА МЕНЕ

23736287_1651233841604802_8355127331528328791_o

Сьогодні, 8 грудня о 18.00 в «Музеї історії Києва» відкривається колнективний проект українських художниць. Експозицію можна переглянути до 8 січня.

Текст організаторів: 

 

Marry me!/Виходь за мене! – наскрізь іронічний, починаючи від концепції і закінчуючи творами,проект про те, якою є роль сучасної жінки у суспільстві.

«Marry me!» – це відповідь українських художниць на постійні дискусії в західних та українських медіа та соціальних мережах, які в останні роки з новою силою виникають навколо питання рівності чоловіка та жінки.

Чи лишаються слова «виходь за мене» тою фантастичною, очікуваною мрією, на здійснення якої чекає сучасна жінка? Чим в наш час є інститут шлюбу з точки зору жіноцтва?

На ці питання відповідають –Тереза Барабаш, Анна Бекерська, Тая Галаган, Олена Домбровська, Ганна Киселева, Тетяна Колесник, Аліна Копиця, Альона Кузнєцова, Маша Куликовська, Белла Логачова, Анастасія Лойко, Наталя Луговська, Тетяна Маліновська, Анна Москалець, Ніна Мурашкіна, Ганна Надуда, Анастасія Подерв’янська, Наталія Рой, Ольга Селищева, Ілона Сільваші, Марина Скугарєва, Лариса Стадник, Аліна Федотова, Маша Шубіна, AltalunaArtGroup

За легковажною інтонацією деякі картини приховують важливі теми, але жодна з робіт не претендує на абсолютну серйозність. Тлумачення сенсів художники залишають глядачеві.

Сучасне мистецтво завжди є гостроактуальним. Когось роботи можуть вразити, декого шокувати, або ж насмішити – але байдужими залишать навряд чи.

Куратори проекту –Тетяна Малиновська та Юлыя Нужина.
Приготуйтесь до гострих вражень та у будь-якій ситуації зберігайте спокій. На відкритті на вас очікує мистецький перфоманс – «жива» інсталяція, яку представить художниця Ніна Мурашкіна за участі українського дизайнерського бренда GOLETS. А також коктейльна прем’єра від Bailyes!
Чекаємо на відкритті 8 грудня о 18:00.

Партнери проекту: Фонд культурних ініціатив ArtHuss, музейно-виставковий центр “Музей історії Києва”, Baileys, GOLETS, Fabergé, Niche, wine club 28.
Контакти для преси: pr@zenkofoundation.com

бачите помилку, пишіть сюди