LIVING BY INDUSTRY

17884421_1494270510606296_2241259169171596880_n

Cьогодні, 27 квітня о 19:00 у Фонді ІЗОЛЯЦІЯ (Київ) відкриття виставка «Living by Industry — Архітектурні й урбаністичні інтервенції у постіндустріальний ландшафт»

Від організаторів:
На виставці Living by Industry буде представлено теоретичні проекти, створені архітекторами, науковцями та студентами з Північної Англії, що інспіровані постіндустріальними ландшафтами. На думку кураторів, існує чимало подібностей та паралелей між промисловим пейзажем України та Північної Англії. Виставка складається з двох частин: перша презентує архітектурні відповіді на проблеми занепаду міст та постіндустріальних ландшафтів у Північно-Східній Англії; друга досліджує територію навколо креативної спільноти IZONE у Києві, що займає одну з будівель діючого Київського суднобудівельного-судноремонтного заводу на Подолі.

Учасниками виставки стали молоді архітектори та спеціалісти з урбаністики — студенти й випускники Нортумбрійського та Ланкастерського університетів. Під керівництвом кураторів — професорів Пола Джонса та Ніка Данна – вони створили теоретичні пропозиції, що можуть стати відповідями на актуальні питання відбудування та переосмислення недіючих індустріальних об’єктів, пошуків нових соціально-економічних стратегій для занепадаючих промислових міст, вирішення екологічних проблем постіндустріальних територій, тощо.

Куратори:
Пол Джонс, Нік Данн

Учасники:
Лорі Блоуер, Барт Вотравер, Метт Ґловер, Тейлор Ґріндлі, Навін Джаясінґх, Гарві Калліс, Сара Кідд, Джо Крініон, Кріс Пермейн, Лорен ді П’єтро, Маріон Прайс, Джосс Раян, Марк Тодд, Софі Томпсон, Марк Уайтінґ, Джонні Флевін, Девід Хант, Аарон Янґ, Джо Янґ, Шон Янґ

бачите помилку, пишіть сюди