ЛЕКЦІЯ ПРО ЛЕНД-АРТ

16996413_1648068858542773_3985490271794167326_n

Сьогодні, 13 березня, о 19:00 у культурній лабраторії Educatorium відбудеться перша лекція в рамках Курсу ленд-арту.

Текст від організаторів:

13-го березня  у культурній лабораторії “Educatorium” відбуденться відкрита зустрічі з Олексієм Малих. Художник познайомить з поняттям ленд-арту та історією його світового розвитку. В рамках події у вас буде нагода ознайомитись із навчальною програмою з ленд-арту, що передуватиме цьогорічному симпозіуму “Вітер”.

Курс ленд-арту є освітньою програмою, заснованою на теоретичному дослідженні та експериментальних практиках, що надасть можливість не лише поглиблено ознайомитися із цим напрямом візуального мистецтва, а й знаходити нові шляхи його розвитку.

Протягом 1,5 місяців учасники будуть знайомитись зі світовою історією ленд-арту, контекстом пострадянських країн, практиками українських художників — свідків зародження ленд-арту в Україні, а також, дотичним до ленд-арту енвайронментал-артом та кінетичним мистецтвом, досліджуватимуть можливості для молодих художників, втілюватимуть добуті знання на практиці.

Для охочих навчатися на курсі відкрито попередній набір. Навчання безкоштовне. Заповнити аплікаційну форму потрібно до 18-го березня 2017-го року включно: https://goo.gl/forms/7dUBbHuWe6Ih0v8C3
Кількість учасників обмежена. Координатори курсу залишають за собою право здійснювати відбір.

Структра програми:
— 7 лекцій про ленд-арт
— 6 воркшопів на околицях міста та за його межами (день проведення встановлюється в залежності від обраної локації). Впродовж програми воркшопів, окрім запрошених лекторів, зі студентами працюватиме тьютор.
Початок занять — 20 березня.

 

бачите помилку, пишіть сюди