ЛЕКЦІЯ ОЛЕКСАНДРА ІВАШИНИ

22096212_1641484609215919_3188401585473864506_o

Сьогодні, 5 жовтня о 19.00 в PinchukArtCentre (Київ) відбудеться лекція культуролога Олександра Івашина про філософський аспект крихкості.

Текст організаторів:

 

Подія відбувається в рамках публічної програми виставки «Крихкий стан».

Мережа значень пов’язаних зі словом крихкість доволі багата: тендітність, вразливість, смертність, скороминущість, фіктивність, невизначеність, і часто з відтінком негативних конотацій. Разом із лектором учасники спробують вияснити чи дійсно це слово легко адаптується для опису загрозливих явищ в сучасній культурі та суспільстві, чи вважається основою ясного і критичного підходу до життя і реальності.

Подія відбудеться на 6-му поверсі PinchukArtCentre о 19:00. Участь безкоштовна. Реєстрація: https://goo.gl/forms/X8ZexKEhCTZTzdZz1

Олександр Івашина – викладач, культуролог. Олександр розробив і читає в університеті низку авторських курсів, що
торкаються осмислення і сприйняття сучасної культури.

Публічна програма «Крихкий стан», як і виставка, через серію подій дослідить різні тлумачення та визначення поняття крихкого стану. Кожна подія розглядатиме поняття крихкості в його різних аспектах – соціальному, культурному, історичному, філософському та психологічному. Адже за багатьма теоріями крихкість є засадничою характеристикою як людей, так і держав, глибоко приватною та водночас політичною.

Майбутні події публічної програми:
12.10 – Лекція про психологічний аспект крихкості.

бачите помилку, пишіть сюди