КОНКУРС. СИМВОЛ КАРПАТ

Symvol_Karpat
Всеукраїнська еко-програма «Разом за природу» запрошує художників і скульпторів до участі в конкурсі. 

Текст організаторів:

Символ Карпат — рись, яку обрала вся Україна. Час показати своє бачення символу!

Всеукраїнська еко-програма Разом за природу запрошує художників і скульпторів до участі в конкурсі. 

Для цього потрібно:
— створити ескіз скульптури євразійської рисі в сучасному та креативному баченні;
— заповнити форму реєстрації і відправити свою роботу за посиланням: goo.gl/9ogckq

Заявки на участь приймаються до 15 травня 2018 року (включно).
Переможець отримає гонорар у розмірі 80 тис. грн на створення скульптури. Ще 10 тис. грн дістануться переможцю у номінації “Приз глядацьких симпатій”.

Кращі роботи побачать всі!
Правила та умови участі за посиланням: goo.gl/YD9HNs
#разомзаприроду #символкарпат

*Екологічна ініціатива «Разом за природу» — це всеукраїнська програма, направлена зберегти та примножити природу України, зокрема відновити Карпати. Проект стартував у 2017 році. На початку 2018, в рамках проекту, було проведено всеукраїнське голосування за тварину — символ Карпат. За підсумками голосування перемогу отримала рись євразійська. Після чого «Разом за природу» ініціювали конкурс сучасної скульптури серед молодих художників на найкращий ескіз — скульптуру тварини-символу Карпат в Моршині.
Призовий фонд конкурсу 90 000 грн. До організації долучили найкращих мистецтвознавців: куратора відділу сучасної скульптури одного з найвідоміших музеїв світу Victoria and Albert Museum Мелісу Хамнетт, куратора проектів «Мистецького Арсеналу» Олександра Соловйова, куратора масштабних культурних та мистецьких проектів Катю Тейлор.
Проект має привернути увагу до проблеми зникнення рідкісних тварин з екосистеми Карпат та створити новий туристичний символ міст.
бачите помилку, пишіть сюди