КАМЕРА СПОСТЕРЕЖЕННЯ

78

Сьогодні, 29 вересня о 19.00 в Port creative hub (Київ) відкриття виставки Євгена Величева (Одеса).  Експозицію можна подивитися до 15 жовтня.

Текст органызаторів: 

29 вересня Port creative hub представить виставку резидента програми Port Art Studio Євгена Величева «Камера спостереження»

На виставці будуть представлені синтетичні живописні полотна, що відсилатимуть до роздумів про захист приватності у сучасному міському просторі.

Традиційне планування спальних масивів виводило на перший план вирішення житлової проблеми, без уваги до потреб дозвілля і публічного простору. Але постійне перебування мешканців серед одноманітності призводить, на думку художника, до пошуку захисту та спроб окреслити свій власний простір.

Євген Величев порозмірковував про те, чому мешканці міст вигадують ритуали захисту від агресії зовнішнього світу, воліють дивитись на нього через металеві грати на вікнах та навіть вдаються до містичних практик захисту, аби уникати взаємодії в публічному просторі. Створивши мультимедійну модель « простору», художник намагається з’ясувати, що є основним – страх перед фізичним вторгненням у житло чи страх перед iншим?

Проект «Камера спостереження» допомагає зі сторони побачити і зрозуміти умови життя, в яких знаходиться середньостатистична людина з пострадянською ментальністю.» – коментує виставку Євген Величев. «У камері можна побачити всі страхи та їх причини.»

Особистий досвід автора і роки спостережень дозволили показати, як нейтральний пейзаж, розрізаний візерунками стандартних решіток, стверджує абсурдність страху та самоізоляції.

Коли: 30 вересня – 15 жовтня, 14.00 – 20.00 (щодня крім понеділка)
Де: Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька, 10-А

Додаткова інформація:

Євген Величев – український художник, ілюстратор, графічний дизайнер. Народився у м. Одеса. У 2012 році закінчив художньо-графічний факультет Одеського художнього училища ім. М. Б. Грекова. У своїй художниій практиці поєднує живопис, колаж і цифровий друк. Працює над ілюстраціями для книжок та періодичних видань, музичних кліпів, виступає художником-постановником на кінозйомках. Приймав участь у виставках в Україні, Польщі, Німеччині, Нідерландах, Франції.

 

бачите помилку, пишіть сюди