Меню

«Галичина-Поділля. Терени забутих духів» у Домі Франка

21 вересня о 16.00

Текст організаторів:

Виставка естампу Маргарити Журунової (м. Вінниця) та Богдана Локатира (м. Львів) «Галичина-Поділля. Терени забутих духів» у Домі Франка вкотре наголошує про тісні мистецькі зв’язки Галичини та Поділля, Львова й Вінниці, що мають історичне підґрунтя, зокрема, у товариських стосунках Івана Франка та Михайла Коцюбинського. Видатні українські літератори черпали своє натхнення у величній природі Карпат, у фольклорі та міфології, що мало вияв у їхній творчості – у поезії І. Франка і містичній повісті М. Коцюбинського.
Поетика сприйняття світу відчутна й у серії пейзажних естампів Богдана Локатира «Чорні гори», арт-буку однієї пісні. В одному полі поєднано образотворчість натурного краєвиду і декоративні можливості техніки сліпого тиснення. Містичний світ українського бестіарію – давніх духів природного і хатнього середовища – відтворює в майже енциклопедичній достеменності Маргарита Журунова.
Автори використовують широкі технологічні можливості та лаконічне мистецьке мовлення друкованої графіки, створюючи змістовно-рельєфні образи з багатою палітрою асоціацій.
Відкриття виставки 21 вересня, о 16.00, Дім Франка (вул. Івана Франка, 150)

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою