ФОРМУВАННЯ ІДЕАЛЬНОГО СУСПІЛЬСТВА

23783705_1696295017068211_4141074490663300193_o

Завтра, 30 листопада о 19:00 на шостому поверсі в PinchukArtCentre (Київ) відбудеться воркшоп Юрія Кручака: «Формування ідеального суспільства: як почути кожного».

Текст організаторів:

В рамках воркшопу учасники разом із художником та куратором Юрієм Кручаком дослідять процес створення історії. На практиці з’ясуємо як формуються, переказуються та змінюються факти, як ми сприймаємо минуле та що вважаємо істиною.

Практика Юрія Кручака розвивається на межі мистецтва та соціальних досліджень. Його діяльність адресована не тільки взаєминам мистецтва і реальності, а й завжди взаєминам художника і глядача. Роботи Юрія Кручака у публічному просторі трансформують глядачів у акторів, створюючи спільноту, поведінка та взаємодія якої дають підґрунтя для інтерпретації та виявлення соціальних структур.

Участь безкоштовна. Не забудьте зареєструватися: goo.gl/forms/voiLdo7u3quv48xH2
_____________________
Протягом листопада і грудня 2017 року PinchukArtCentre проводитиме спеціальну публічну програму до виставки Дослідницької платформи «Анонімне суспільство» та проекту Анни Звягінцевої «Недоречні доторки».

Публічна програма, як і виставка «Анонімне суспільство», через серію різних за форматом подій буде присвячена виявленню особистісного у протистоянні з суспільним, а також дотичним питанням інтимного та публічного. Кожна подія покликана вивести на перший план індивідуальність, оприявнити її голос в анонімному полі соціально-політичній дійсності. Лекції, зустрічі та обговорення робіт, представлених в рамках виставки, торкнуться в тому числі й особистих спогадів та інтимних переживань художників.

До програми також увійде ряд подій, приурочених до виставки Анни Звягінцевої «Недоречні доторки», яка висвітлює непомітні, невловні грані життя, підкреслюючи його вразливість і фіксуючи минущі, незримі миті.

Розклад публічної програми:
30 листопада
Воркшоп Юрія Кручака: «Формування ідеального суспільства: як почути кожного»

6 грудня
Спеціальна подія до виставки «Недоречні доторки»

7 грудня, 19:00
Лекція Катерини Радченко: «Вернакулярна фотографія: сексуальність, політика, соціум»

14 грудня, 19:00
Лекція Тетяни Павлової: «Архів анонімного суспільства у дзеркалі українського художника»

21 грудня, 19:00
Artist talk з Оксаною Чепелик «Критичне мистецтво і новітні технології в колізіях часопростору»

бачите помилку, пишіть сюди