ЕКСПАНСІЯ

22519904_1615713388488935_1827748215658714327_o

Сьогодні, 31 жовтня о 16.00 в галереї «Арт на Мур» (Івано-Франківськ) відкриття фотопроекту Ольги Кукуш (Івано-Франківськ). Експозицію можна подивитися до 16 листопада.

Текст організаторів: 

«Експансія» – погляд з кількох ракурсів на екологічну ситуацію очима фотохудожника. У фотопроектах «Залишити слід в історії. Нетлєнка» та «Експансія», інсталяціях автор рефлексує на забруднення довкілля, оточуючого простору через швидкоплинність й прискореність життя, споживацьке поводження й байдужість людей, як до природи, так і один до одного, переважну одноразовість всіх стосунків.

«Залишити слід в історії . Нетлєнка» – це фотофіксація нашого сліду в історії.

У сучасному ритмі життя, швидких стосунках, у споживацькому світі, де все відбувається на бігу, використовуються тонни одноразового посуду.
Задумайся:
«А що-ж залишиться після мене?» Можливо … Проривні відкриття в науці, високохудожній літературний твір, нове місто … Точно … Гори і гори сміття на десятиліття і століття …

Фотопроект «Експансія» — це рефлексія на зростаюче захоплення людиною простору в природи, який ізолюється: заливається бетоном і асфальтом земля, висушуються
водойми, все обертається пластиком.

Природне людина замінює штучним. Повітря замінює вихлопними газами, виробляє штучні квіти, води світового океану заполонила пластиком.

Разом з тим людина намагається наблизитися до світу флори і фауни в хвилини відпочинку. Тварин поміщає в клітини, вирощує квіти в горщиках.

Але природа відкидає нас, вона випльовує нас зі своїх надр. Вбиває нас під нашим же впливом.

Планета в стані конфлікту з нами…»

Роботи , що будуть представлені, частково вже були виставлені на OSTRALE´Biennale 11th International Exhibition of Contemporary Art. 2017(Дрезден, Німеччина), «New wave
exhibition 2017»( Львів), а також були відібрані для експонування в рамках 57-ій Венеційській бієнале в Palazzo Ca’ Zanardi.

Реалізація проекту несе мету — за допомогою сучасного мистецтва, як універсальної мови, збудити інтерес в широкому колі містян до екологічних питань, зокрема проблеми
використання одноразового посуду та сортування сміття.

Фото, інсталяції — Ольга Кукуш.
Куратор експозиції — Роксолана Угринюк.

«Бастіон», галерея «Арт на Мур» за адресою:
м. Івано-Франківськ, провулок Фортечний, 1.

бачите помилку, пишіть сюди