ДУША ВІДНЯ

31964225_1676707415766469_2467242666107076608_n

Сьогодні, 11 травня, о 16.00 в НЗ «Софія Київська» у виставковиі залі «Хлібня» відкриття виставки Петера Лагера (Австрія).

Текст організаторів: 

 

До Міжнародного дня музеїв
Національний заповідник «Софія Київська» та Дирекція художніх виставок України раді представити виставку урбаністичних фотографій Петера Лаглера (Австрія).

Відень важить дуже багато для української культури. Тут у різний час навчались Олена Кульчицька і Лесь Курбас, Дмитро Донцов і Іван Пулюй, у віденському університеті здобув докторський ступінь Іван Франко, а в опері співали Соломія Крушельницька і Вікторія Лук’янець.
Фотографії Петера Лаглера дозволяють нам відчути і зрозуміти душу цього чарівного міста, показуючи куточки, фрагменти і деталі, які важко помітити і «пережити» під час коротких туристичних поїздок чи відряджень.
Фасади барочних костелів, голівки путті, гротескні шрифти рекламних вивісок, класицистичні сфінкси і імперські орли, строга геометрія сучасних будівель і пластичність історизму – все це помічає і виділяє око Петера Лаглера.
Одним з улюблених стилістично-композиційних прийомів художника є робота з віддзеркаленнями у вітринах крамниць, вікон будинків чи авто. Це дозволяє йому отримати багатошаровий, колажний, часом сюрреалістичний образ міста і його мешканців.

Петер Лаглер (нар. 1968 року) — учасник багатьох міжнародних виставок у галереях Данії, Словенії, Чехії, Німеччини. В останні кілька років багато знімає в Україні. Його виставки пройшли у Львові (Музей ідей), Дніпропетровську (Арт-центр «Квартира»), Івано-Франківську (Краєзнавчий музей) і Києві (Бібліотека НАНУ, Музей історії Києва).

11 травня, НЗ «Софія Київська», виставковий зал «Хлібні», 16.00

бачите помилку, пишіть сюди