ДОВІРЯЙ, АЛЕ ПЕРЕВІРЯЙ

25507662_1665528630156864_2972608623942062688_n

Сьогодні, 22 грудня о 17.00 в «Одеській універсальній науковій бібліотеці ім. М.Грушевського»  відбудеться відкриття виставки плакатів у рамках Мандрівного Docudays UA в Одесі.

 

Текст організаторів: 

Запрошуємо на відкриття виставки плакатів «Довіряй, але перевіряй» у рамках Мандрівного Docudays UA в Одесі. На ній буде презентовано роботи художників та художниць, які розмірковують про стан медіа загалом та медіаграмотності в українському суспільстві.

О 17:00 запрошуємо на:
– відкриття виставки
– розмову з Борисом Херсонським. Модерує Світлана Бондар

Борис Херсонський – професор психології, поет, перекладач, кандидат медичних наук.

Світлана Бондар – медіакритикиня, журналістка, головна редакторка онлайн-видання «Оріnion»

Місце: Одеська бібліотека ім. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51)

Уперше роботи з проекту «Довіряй, але перевіряй» побачили кияни – цієї осені тривала вулична виставка на бульварі Вацлава Гавела в Києві. На 30-ти стендах вздовж бульвару розмістилися роботи українських художників та художниць з клубу ілюстраторів Pictoric. Зокрема, було розкрито теми цензури, пропаганди, свободи слова, фейкових новин, інформаційної війни, критичного аналізу медіа-повідомлень, зв’язку влади та медіа, соціальних мереж і суспільного телебачення.

Тепер цю виставку можуть побачити мешканці та мешканки Одеси в бібліотеці ім. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51) в рамках Мандрівного Docudays UA.

Проект «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві» підтримало Міністерство закордонних справ Чеської республіки в межах програми Transition. У рамках проекту також була видана книжка з роботами художників та статтями журналістів на тему медіаграмотності. Її можна буде переглянути й під час події.

Клуб ілюстраторів Pictoric – це спільнота ілюстраторів та ілюстраторок, дизайнерів(-ок)-графіків та художників(-ць). Створюють спільні проекти та залучають до них талановитих художників з різних країн для того, щоб популяризувати якісну сучасну ілюстрацію в Україні та закордоном на міжнародних фестивалях та книжкових ярмарках. Також Pictoric організовує освітні заходи, майстер-класи та лекції.

*За результатами другої хвилі дослідження медіа-ситуації півдня та сходу України, проведеного Інститутом масової інформації та GfK Ukraine навесні 2017 року.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Детальніше — http://traveling.docudays.org.ua/2017/news/kino/trust-but-verify-exhibition/

бачите помилку, пишіть сюди