ДИСКУСІЯ З ВІКІ ТОРНТОН ТА АДАМОМ ВОЛКЕРОМ

22154718_1947797305468193_1702422373906849688_n

У неділю, 8 жовтня о 14.00 в майстернях на Сошенко, 33 відбудеться неформальна зустріч з британськими митцями Вікі Торнтон та Адамом Волкером

Текст організаторів: 

Третя, завершаюча дискусія з серії неформальних зустрічей, які вже відбулись на Сошенко та у НАОМА.

«Crit» (скорочено від критика) є важливою складовою Британської системи художньої освіти. Це неформальне середовище у якому презентуються нові художні твори (чи то нещодавно завершені, або ті, які ще перебувають у процесі створення) для їх обговорення та отримання зворотньго зв’язку зі сторони колег-ровесників. Під час обговорення заохочуються чесні думки та питання з приводу творів, але у дружній та конструктивній манері. Crit проводиться з метою допомоги художнику вдосконалити та розвинути власні ідеї, знайти нові засоби дослідження та критично розглянути власну практику за участю інших учасників процесу обговорення.

Аби мати достатньо часу конструктивно обговорити кожний проект, ми зможемо розглянути роботи тільки шістьох авторів.

Якщо ви не бажаєте презентувати власні проекти, але маєте бажання приєднатися до дискусії, будь ласка долучайтеся. Зарееструватися можна за лінком
https://tinyurl.com/y7vz99zj

Мова обговорення — англійська

Критерії робіт для презентації:

Розглядаються будь-які роботи пов’язані з сучасними візуальними чи концептуальними мистецькими практиками («рухомий образ», перформанс, живопис, скульптура, інсталяція, фотографія, цифрові медіа).

Якщо ви студент, то перевага надається вашим індивідуальним проектам (прохання не приносьте курсові роботи).

Якщо це можливо, будь-ласка приносьте та презентуйте сам оригінал роботи. Однак якщо це неможливо, то можна презентувати і її документацію (фото, чи відео перформансу, інсталяції).

Ми не зможемо переглянути тривалі за часом роботи — то ж ми рекомендуємо показати чи перформувати їх у уривках/варіантах не довше ніж у 10 хвилин.

Просимо прийти трохи раніше, якщо вам потрібно налагодити техніку для презентації, так як важливим є те, що ви э учасником загального обговорення з приводу інших робіт, а не сфокусовані тільки на власній презентації.

Ми матимемо проектор та колонки, але при необхідності просимо зв’язатися з нами і узгодити використання іншої техніки, чи принести її з собою.

Вікі Торнтон (www.vickithornton.com) — художниця та кінорежисерка. Її роботи поєднують елементи документального та ігрового кіно в дослідженні стосунків між місцем, пам’яттю, перформансом та ідентичністю. Вона отримала ступінь бакалавра на скульптурному відділенні у Camberwell College of Art, а також ступінь магістра з фотографії та рухомого зображення у Royal College of Art, Лондон. Наразі здобуває PhD в Лондонському університеті королеви Марії на факультеті кіномистецтва.

Адам Волкер (www.adamjbwalker.co.uk) працює з перфомансом, текстом, відео та цифровим контекстом. Його роботи досліджують теми події, праці, цінності та суб’єктивності. Він здобуває PhD у Royal College of Art до цього навчавшись у Chelsea College of Arts, Camberwell College of Art та Cambridge University.

Резиденція на Сошенко 33 відбувається в рамках програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/Ukraine, організованої British Council Ukraine спільно з Ліверпульскою Бієнале. Ця програма проходить другий рік поспіль й має на меті об’єднати митців з України та Великої Британії та підтримати їхній професійний розвиток на міжнародному рівні.

Сошенко ЗЗ — творчі майстерні НАОМА, унікальна база, яка історично була задіяна для підтримки молодих митців.
Куратори резиденції на Сошенко 33 — Anna Sorokovaya, Taras Kovach.

Дістатися до майстерень на Сошенко 33 — з Майдану Незалежності або з метро Лук’янівська на 18 тролейбусі до кінцевої зупинки «вул. Сошенко», також на 12 та 19 трамваї з Контрактової площі до зупинки «пл. Шевченко». Потім по вул. Сошенко 10 хвилин пішки. Якщо виникнуть питання, дзвоніть будь ласка 0674451221 Анна, 0501738266 Тарас або пишить for.ann@gmail.com

бачите помилку, пишіть сюди