ДЕ НЕ ДЕ

23466999_1723094921057186_6264078639044681913_o

Сьогодні, 22 листопада о 19.00 в «ІЗОЛЯЦІЇ» (Київ) ініціатива «ДЕ НЕ ДЕ» розповість про свою експедицію краєзнавчими музеями Донецької та Луганської областей.

 

Текст організаторів:

ДЕ НЕ ДЕ вивчає способи репрезентації історії в публічному просторі. Об’єднавши учасників влітку 2015 року, ініціатива реалізувала низку проектів, що досліджують процес декомунізації у різних регіонах України. Сфокусувавшись на урбаністичних трансформаціях під час декомунізації, ДЕ НЕ ДЕ пропонує творче переосмислення радянської спадщини.

З 27 жовтня до 16 листопада учасники ДЕ НЕ ДЕ відвідали краєзнавчі музеї Донецької та Луганської областей, у межах другого етапу проекту «Музей відкрито на ремонт».
Мета музейного туру — створення каталогу з інформацією про відвідані музеї, напрацювання спільних ідей для подальшої співпраці та реалізації мистецьких проектів, публічних подій. Учасники відвідали музеї, познайомились з експозиціями та фондами, презентували напрацювання першого етапу проекту «Музей відкрито на ремонт: Слов’янськ і Лисичанськ”, розпочатого у 2016 році. Маршрут подорожі пролягав через Маріуполь, Нікольське, Волноваху, Новосілку, Нескучне, Покровськ, Сонцівку, Авдіївку, Костянтинівку, Бахмут, Дружківку, Краматорськ, Святогірськ, Лиман, Креміння, Рубіжне, Новоайдар, Старобільськ, Сватове, Троїцьк, Білокуракіне, Новопсков, Мілове, Біловодськ, Станиця Луганська. Під час Арт-Середи учасниці ДЕ НЕ ДЕ Женя Моляр, Дана Брежнєва та Наталка Дяченко покажуть робочі матеріали поїздки та розкажуть про побачене та відчуте.

Початок о 19.00. Вхід вільний.

бачите помилку, пишіть сюди