CIVILIZATION

23172819_1156965281102457_2119675276062454941_n

Сьогодні, 4 листопада Gallery 83 (Київ) о 19.00 відкриє фотовиставку Сергія Кадуліна (Київ). Експозицію можна подивитися до 26 листопада.

 

Текст організаторів: 
Фотовиставка CIVILIZATION включатиме близько 30 друкованих робіт великого формату, що були створені Сергієм Кадуліним зі світлин, які він збирав по всьому світу протягом останнього десятиліття. Більшість робіт буде вперше представлена публіці.

Народжений в Києві у 1967 році, Сергій Кадулін є одним з небагатьох українських фотографів, які для створення своїх художніх робіт використовують техніки цифрової композиції, фото колажу та абстракції. Закінчивши Київську школу фотографії та Нью-Йоркський Інститут Фотографії, Сергій працює в напрямках архітектурної, інтер’єрної, ландшафтної, пейзажної, урбаністичної фотографії. Він використовує свій талант, щоб відтворити кольори та динаміку міст , які відвідує під час подорожей по всьому світу.

«У проекті CIVILIZATION я намагаюся зібрати колективні враження від країн, міст, місць, культур, які змішуються в часі та просторі. Незважаючи на те, що одна фотографія може ідеально демонструвати «Вирішальний момент», з неї важко створити широке розуміння місця поза його межами. Я використовую техніку цифрового колажу, щоб знайти нові значення, приховані відчуття та нові форми, що представляють різні середовища людського буття», — пояснює Сергій Кадулін. «Таємниця цієї цифрової технології полягає в тому, що вона дозволяє створити те, що ви не могли б отримати з перших рук. Творчий процес створення кожної представленої роботи — це як подорож до невідомої країни, повної нових кольорів та краси“.

“Знайомство з творчістю фотохудожника Сергія Кадуліна співпало з читанням Італо Кальвіно «Невидимі міста» і стало своєрідним ілюструванням твору”, — каже власниця Gallery 83 Іра Гвоздик. “Світлини, зроблені в різних містах по всьому світу, нагадують гру-загадку, правила в якій вибирає сам читач, довільно подорожуючи від твору до твору, вибудовуючи свою власну історію, своє власне бачення міста, можливо реального, можливо подекуди ілюзорного, але так схожого на шалене життя сучасних мегаполісів. «Цивілізацію» якнайкраще можна описати цитатою з твору : «Марко Поло описує міст, камінь за каменем. І який же з них тримає міст? — цікавиться Кублай. — Міст тримає не камінь , а створена ними арка. — Тоді навіщо ти розповідаєш мені про каміння? Мене цікавить лише арка. Поло відповідає: Без каміння немає арки». Приходьте і будуйте свої мости в світах , створених київським фотохудожником Сергієм Кадуліним!”

Повну колекцію робіт проекту CIVILIZATION можна подивитись в галереї на сайті www.sergiykadulin.art. Всі роботи виконані у лімітованій серії з 11 примірників.

Виставка організована галереєю Gallery 83.
Виставка: CIVILIZATION
Дати: 14 — 26 листопаду, 2017
Місце проведення: Gallery 83, вулиця Тарасьвська, 3, Київс 14 ноября до 26 ноября
В ближайшее время состоится 13 раз
pin
Показать карту
Gallery 83

бачите помилку, пишіть сюди