ЧЕВЕРТИЙ РІК ДІЯЛЬНОСТІ

32670661_1915546398478703_7168642322190565376_o

Завтра, 9 червня фонд ІЗОЛЯЦІЯ відзначає четвертий рік діяльності в Києві.

Текст органызаторів:

Рівно стільки ж інституція провела на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, захопленій самопроголошеною «ДНР» 9 червня 2014 року. Понині територія фонду використовується бойовиками як військова база, в’язниця, склад військової техніки і місце зйомок російських відео-фейків. Евакуювавши команду, ІЗОЛЯЦІЯ продовжила роботу за межами Донецька, здійснюючи свою діяльність на сході України, в Києві і за кордоном.

Відзначаючи переломний момент в історії фонду, День ІЗОЛЯЦІЇ цього року вперше відходить від формату ретроспективних проектів і представляє унікальну програму подій, де минуле інституції нерозривно переплітається з її сьогоденням і майбутнім. В один вечір у креативній спільноті IZONE відбудеться відкриття двох виставок, концерт електронної музики, а також серія lightning talks колишніх і нинішніх кураторів та менеджерів фонду ІЗОЛЯЦІЯ, які розкажуть про те, як функціонує культурна інституція зсередини.

О 16:00 на Контрактовій площі розпочнеться Прогулянка Подолом «Старобільськ. До прем’єри'» від групи Pic pic (Петро Армяновський та Дмитро Левицький), створена у рамках програми резиденцій ЗМІНА A-I-R фонду ІЗОЛЯЦІЯ у березні-квітні 2018. Розроблений для міста Старобільськ Луганської області, аудіотур проведе учасників усім Подолом, накладаючи ментальні карти двох міст одна на одну.

Завершиться прогулянка в IZONE, де о 17:00 стартує сесія бліц-діалогів між менеджерами ІЗОЛЯЦІЇ різних років. Протягом години кураторки Олена Червоник і Катерина Філюк, менеджери Клеменс Пул і Михайло Глибокий, а також Пако де Блас і Олександр Виноградов поговорять про різні аспекти роботи у великій арт-інституції, розкажуть про помилки й уроки восьми років існування ІЗОЛЯЦІЇ.

Відразу після цього о 18:00 на четвертому поверсі IZONE відбудеться відкриття ЗМІНА A-I-R. Виставка, де буде представлено проекти, здійснені в містах Донецької та Луганської областей – Покровську, Бахмуті, Старобільську і Лисичанську. Учасники: Катерина Бучацька, Єгор Анцигін, Алевтина Кахідзе, Євген Самборський, Євген Королетов, група Pic Pic.

О 18:30 на другому поверсі IZONE відкриється виставка Павло Маков. Зошит без однієї сторінки – новий проект художника Павла Макова, з яким фонд ІЗОЛЯЦІЯ співпрацює з дня свого заснування. Мультимедійний проект складається з інтимного зошита для замальовок, арт-бука, який вийде обмеженим тиражем, і величезної карти вигаданого міста Допо. Всі ці елементи буде представлено в експозиції, відкриваючи глядачеві можливість скласти власну думку про утопічні прогнози Макова щодо майбутнього цивілізації та нового суспільного порядку.

Завершить вечір концерт експериментальної музики Большой концерт.від клубу Оксана!, в якому візьмуть участь Diser Tape, Qod, Stirol, Le Cru та Mokri Dereva. Музичні сети супроводжуватиме живий відео-арт від Ані Тихої.

ПРОГРАМА ПОДІЙ
16:00 – аудіотур Pic Pic (Контрактова площа)
17:00 – виступи кураторів і менеджерів фонду ІЗОЛЯЦІЯ (IZONE, 1 поверх)
18:00 – відкриття виставки резидентів ЗМІНА A-I-R (IZONE, 4 поверх)
18:30 – відкриття виставки Павла Макова «Зошит без однієї сторінки» (IZONE, 2 поверх)
19:30 – вечірка від клубу Оксана! (IZONE, 1 поверх)

Креативна спільнота IZONE розташована за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.

бачите помилку, пишіть сюди