БЕЗПЕЧНЕ МІСЦЕ

17353661_691298157715810_546019672483003954_n

Завтра, 13 квітня о 19:00 у парку відкриється виставка Анни Кахіані, що триватиме впродовж двох годин. Проект МіТЄЦ «Простір».

МіТЄЦ продовжує організацію стихійних виставок в альтернативних галерейних просторах *

Цього разу запрошуємо відвідати виставку молодої художниці Анни Кахіані, яка відбудеться в лісі біля станції метро Гідропарк. Тривалість — дві години.

Виставка — роздум над поняттям безпечного місця, меж і природи безпеки як відчуття.
Можна класифікувати безпеку до нескінченності, розділяючи її на економічну, екологічну, державну, особисту, повітряну, військову, кліматичну, вірусну, космічну, зовнішню, внутрішню і так далі. Але на особистому рівні вона завжди буде залишатися скоріше відчуттям: контролю, захищеності як фізичної, так і особистих інтересів, коли пильність замінює спокій.
Зрештою, відчувати безпеку і водночас фактично знаходиться в безпеці не завжди можливо. Проте наша свідомість може повернути нас подумки в безпечне місце і використовувати спогади на фізичному і ментальному рівні, як ресурс.
Вважається, що безпека — це умова, при якій дія або бездіяльність у відношенні до об’єкту не є причиною негативних наслідків.
Але що відбувається, якщо при тривалому перебуванні в стані безпеки починається регресія, а відсутність стимуляторів розвитку призводять до занепаду?
— Анна Кахіані

* Проект МіТЄЦ «ПРОСТІР». вересень, 2016 — виставка студенток НАОМА (Small Talk & Coffee); грудень, 2016 — ленд-арт проект Сергія Якуніна «Люфтпауза»; січень, 2017 — виставка Ірини Озаринської (Small Talk & Coffee); квітень, 2017 — виставка Галини Хорунжої в під’їзді (Львів).

 

бачите помилку, пишіть сюди