АРТ-СЕРЕДА: ВОЛЬТ АГАПЄЄВ

26910991_1788161681217176_1310617787828579640_o

Сьогодні, 24 січня о 19.00, в рамках проекту Арт-Середа, відбудеться лекція художника Вольта Агапєєва (Тернополь) на тему «Crusade/Хрестовий похід».

Текст організаторів:

Діалог буде концентруватись навколо способах трансформації художньої практики; роботах із аутсайдерськими матеріалами; подолання межі між автором, роботою та глядачем. Також Вольт розповість про основні теми своїх робіт та мистецьке життя м.Тернополя.

Вольт Агапєєв народився у Тернополі, живе та працює у Києві. Художник із граффіті-бекграундом, учасник виставок та резиденційних програм в Україні та закордоном, співвласник DIY-бренду «Square NA». Наразі, основу його творчості складають графіка, графіті-практики, інсталяції та медіа арт.

Початок о 19.00. Вхід вільний.

Арт-Середа — проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

Адреса: вулиця Набережно-Лугова, 8, четвертий поверх.

бачите помилку, пишіть сюди